Transporto logistika

Bendrovė „A Partners“ teikia šias paslaugas:

Tarptautiniai krovinių vežimai:

  • automobilių transportu;
  • oro transportu;
  • jūrų transportu;
  • intermodaliniai, multimodaliniai – krovinio vežimas kelių rūšių transportu.

Mūsų bendrovės specialistai operatyviai parinks optimalų vežimo maršrutą, transporto rūšį, apskaičiuos krovinio tarptautinio vežimo ir muitinio įforminimo kainą, taip pat suteiks konsultaciją logistikos ir ekonominių ryšių su užsieniu klausimais, padės sutvarkyti reikiamus dokumentus.

Viena iš mūsų bendrovės veiklos sričių yra tarptautiniai vežimai ir dalinių krovinių pristatymas teikiant visas logistikos paslaugas. Mūsų logistikos bendrovė vykdo tarptautinius vežimus visomis kryptimis visame pasaulyje, mūsų specializacija – dalinių krovinių importas į Rusiją.

Bendrovė „A Partners“ – produktyvių logistikos sprendimų operatorė – teikia tarptautinio krovinių vežimo bet kokiu transportu, taip pat mišriojo (multimodalinio) vežimo, dalinių krovinių pristatymo paslaugas ir lydimąsias paslaugas ekonominių ryšių su užsieniu srityje. Mūsų profesionalūs specialistai, pasitelkiami vykdyti tarptautinius vežimus daugiarūšiu transportu, padeda išspręsti daugelį logistikos uždavinių, surasti mūsų klientams optimaliausią vežimo maršrutą ir sumažinti tarptautinio vežimo trukmę bei kainą.

Transporto logistika
Transporto logistika
Transporto logistika